Miesto Vitrina # 71 – Sathorn Unique, Bangkok, Thailand

Sveiki,

Šis įrašas pirmasis normaliai peržengęs Lietuvos sienas. Specialus reportažas Miesto Vitrinai iš Bankoko.

Labai ačiū Vytautui už kadrus.

Skaityk toliau…

Pastatas yra tarp didžiausių statybos projektų kuris buvo pradėtas, kai Tailando ekonomika augo 1990 metais.

Tada Tailandas nugrimzdo į neapgalvotų investicijų ir neapmokėtų skolų pelkę, dėl 1997 m. Azijos finansų krizės.  Daugelis statybos projektų buvo sustabdyti.

Sathorn Unique bokštas turėjo būti pirmasis gyvenamųjų namų projektas Bankoko senamiestyje. Bokštas turėjo būti 49 aukštų su 659 gyvenamaisias plotais ir 54 mažmeninės prekybos plotais.

Buvo atlikta 80% darbo, kai statybos sustojo …

Lipam per tvorą…

Prenumeruok RSS naujienas. Tau to reikia !

Įrašo “Miesto Vitrina # 71 – Sathorn Unique, Bangkok, Thailand” komentarai: 7

  1. man iškart mntis – ne tik Kauno centre tokie “griaučiai“ stovi… 🙂 puikus reportažas ir lauksim daugiau vaizdų iš užsieniaus 🙂

  2. Manau neblogas atsiveria. Sakė labai nejauku lipti laiptais be turėklų ir t.t. Todėl tik nedaug aukštų pafotografuota.

  3. Sveiki, pirmi aukštai visiškai suteršti vietinių gyventojų, šiukšlių begalės. Teritorija aptverta tvora, viduje pirmame aukšte stovi apsaugos automobilis, nors jame nieko nebuvo. Taigi nusprendėm užeiti į vidų. Tvora neaukšta, bet lipti nesmagu, nes kitoje tvoros pusėje tvyro iš betono išlindę armatūros galai. Tais galais per šoninę pastato sieną prasibrovėm iki pirmo aukšto. Pirmas aukštas skirtas visiškai komercinei veiklai. Aukštos lubos ~10 m., laiptinė rakinta grotomis, tai pasikėlėm neveikiančiu eskalatoriumi į viršų – II aukštą. II a. taip pat skirtas komercijai. Trečiame ir toliau iki kokio 8 a. tokie ofisiukai turėjo būti, yra padaryti darbo kambariai statybininkams, persirengimo kambariai ir tt. Kuo aukščiau lipi tuo jaukiau darosi 🙂 Pasieki tą aukštą jau kur virš aplinkinių namų stogų, prasideda nelabai maloniai nuteikianti situacija, nes laiptai siauri ir nėra atraminių sienų, laiptai po 3 aukštus išlieti iš betono. Noras lipti aukštyn vis aukščiau buvo neapsakomas, tik nebuvo nei pasiruošimo, nei apranga tinkama.Tai teko pakilti panašiai kaip į LT viešbutis aukštį, vaizdas buvo toks – perdangos plokštės paklotos ne iki pat sienų, nuo perdangos plokštės iki sienos lieka kokie 5 metrai, kur priėjęs gali atsidurti pirmame aukšte nuo skersvejų ir tekančios saulės šalies vėjų. Tai leidomės žemyn. Kitam kartui žinosiu ką reikia pasiimti važiuojant į BKK. Ačiū

  4. geras… įsivaizduoju jausmas tai… nenupasakojamas, bet jį po kiek laiko norisi vėl pajust turbūt 🙂 to ir linkiu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s